Babalar Günü’nde duyarlı pazarlama

Türkiye’nin önde gelen online alışveriş markası ÇiçekSepeti, “Duyarlı Pazarlama Hareketi” ile Babalar Günü’nde müşterilerine onları anladığını hissettirmeye devam ediyor

Babalar Günü pek çoğumuz için mutlulukla kutlanan bir gün olsa da herkes için aynı pozitif duyguları barındırmayan bu özel günde markalar tarafından yapılan hatırlatmaları görmek bazılarımız için de zor olabiliyor. Bu durumun önüne geçmek isteyen, online alışveriş sektörünün önde gelen e-ticaret sitesi ÇiçekSepeti.com, Babalar Günü iletişimi kapsamında kısa mesaj ya da e-posta almak istemeyen kullanıcıları için geçtiğimiz yıl başlattığı ve birçok kullanıcısından olumlu geri dönüş aldığı Duyarlı Pazarlama Hareketi’ne devam ediyor. 

ÇiçekSepeti’nden yapılan açıklamada tüm markalar da Duyarlı Pazarlama Hareketi’ne davet edilirken şu cümlelere yer verildi: “Babalar Günü ve Anneler Günü gibi özel günlerin, herkes için mutluluğu ifade eden, heyecanla kutlanan günler olmadığını; bu günlerde karşılaşılan hatırlatmaların bazılarımız için zor olduğunu biliyoruz. Karşılıklı iletişime değer veren ve dünyanın her yerindeki müşterilerimize mutluluk götürme vizyonu ile hareket eden bir marka olarak, bu günler özelinde, e-posta ve kısa mesaj hizmetlerimizden yararlanıp yararlanmama kararını müşterilerimize bıraktığımız Duyarlı Pazarlama Hareketi’ni devam ettiriyoruz.”dedi. 

Duyarlı Pazarlama Hareketi  kapsamında özel günlerde kısa mesaj ya da eposta almak istemeyen ÇiçekSepeti müşterilerinin www.ciceksepeti.com/duyarli-pazarlama adresindeki formu doldurarak iletişim seçimlerini belirlemesi yeterli oluyor.

Hibya Haber Ajansı

Okunma