Niloya ile yarıyıl tatili başlasın

İsfanbul Alışveriş Merkezi, sömestr tatilinde minik konukları için hazırladığı eğlenceli aktiviteleriyle ilk dönemin yorgunluğuna son veriyor. Sevilen karakter Niloya ve onun en yakın arkadaşı

İsfanbul Alışveriş Merkezi, sömestr tatilinde minik konukları için hazırladığı eğlenceli aktiviteleriyle ilk dönemin yorgunluğuna son veriyor. Sevilen karakter Niloya ve onun en yakın arkadaşı Tospik’in hikayeleriyle başlayan etkinlik dizisi, sömestr tatili boyunca tiyatro ve atölye etkinlikleriyle devam edecek.

Minik ziyaretçileri için sömestr tatilinde eğlenceli olduğu kadar öğretici etkinliklere de ev sahipliği yapmaya hazırlanan İsfanbul AVM, ilk dönemin yorgunluğunu miniklere unutturmayı amaçlıyor.

Yarıyıl tatilinde her gün bir etkinlik!

Yarıyıl tatili boyunca minik misafirlerine eğlenceli anlar yaşatmayı amaçlayan İsfanbul AVM’de etkinlik dizisi, 18-19 Ocak tarihlerinde sevilen lisanslı karakter Niloya ve en yakın dostu Tospik ile start alıyor. 20 Ocak Pazartesi günü Balon Show, 21 Ocak Salı günü Pinokyo tiyatro oyunuyla devam edecek olan etkinlik dizisi, 22 Ocak Çılgın Kurbağa atölye çalışması ile minikleri başka bir deneyimle buluşturmayı amaçlıyor. 23 Ocak- 1 Şubat arasında gerçekleşecek etkinlikler, 2 Şubat Keloğlan Tiyatro oyunu ile son bulacak.

Düzenlendiği etkinliklerle minik misafirlerine muhteşem bir yarıyıl tatili vaat eden İsfanbul AVM, bu etkinliklere ücretsiz olarak tüm çocukları davet ediyor.

Etkinlik Takvimi:

*Atölyeler 3 seans (14.00-16.00-18.00), tiyatrolar ise 2 seans (15.00-17.00) olacaktır.

18 Ocak Cumartesi / Niloya

19 Ocak Pazar / Niloya

20 Ocak Pazartesi / Balon Show

21 Ocak Salı / Pinokyo Tiyatro

22 Ocak Çarşamba / Çılgın Kurbağa Yapım Atölyesi

23 Ocak Perşembe / Robotik Örümcek Yapım Atölyesi

24 Ocak Cuma / Masa Saati Yapımı Atölyesi

25 Ocak Cumartesi / Kukla Show

26 Ocak Pazar / Benekli Kelebek Tiyatro

27 Ocak Pazartesi / Küçük Prens Kutu Yapımı Atölyesi

28 Ocak Salı / Atlı Karınca Boyama Atölyesi

29 Ocak Çarşamba / Bir Çiftlik Masalı Tiyatro

30 Ocak Perşembe / Parti Süsü Yapım Atölyesi

31 Ocak Cuma / Ahşap Araba Boyama

1 Şubat Cumartesi / Harikalar Ormanı Tiyatro

2 Şubat Pazar / Keloğlan Tiyatro


Hibya Haber Ajansı

294
Okunma